Класика сама за своїм визначенням означає ставлення до традицій епохи класицизму, а не лише до витриманості інтер’єрного стилю.
Цікаво, що до творчості в класичному стилі сьогодні тяжіють і багато видатних дизайнерів, вважаючи, що цей стиль в інтер’єрі можна порівняти з вином, адже з роками він стає тільки ціннішим. На їхню думку, звичайними сучасними стилями оформлення інтер’єрів сьогодні важко когось здивувати, незважаючи на поточні тренди.
Залежно від того, класика якої з країн буде взята за основу, виконаний у класичному стилі інтер’єр може бути декількох видів і поєднувати в собі сліди різних культур.
Про французький класицизм, приміром, можна сказати те, що він занадто добре впізнаваний у Європі, оскільки виник ще за часів Людовіка 14-го (саме в цьому стилі і було побудовано та оформлено Версальський палац, а також багато інших відомих споруд та споруд тієї епохи, яка давно пішла, але запам’ятовується).
Англійський класичний інтер’єр є втіленням англійського побуту вже більш пізніх часів. Він традиційно вважається злегка сухим, дорогим, добротним і манірним, але і без особливих надлишків порівняно з французьким класицизмом.
Український класичний інтер’єрний стиль є унікальним поєднанням традиційних елементів і сучасних тенденцій, що створює неповторну атмосферу затишку і гармонії. Відтворюючи атмосферу минулих століть, він одночасно втілює в собі прагнення до комфорту та елегантності, роблячи його популярним вибором серед тих, хто цінує високу естетику та багатогранність культурної спадщини України. Цей стиль розвивається, адаптуючи традиційні елементи до сучасних вимог і вподобань, що дозволяє створювати вишукані й гармонійні інтер’єри.
Український класичний інтер’єрний стиль формувався під впливом багатьох культурних і історичних чинників. З одного боку, на нього вплинули європейські класичні тенденції, зокрема бароко і ренесанс, а з іншого — традиційні українські мотиви, зокрема народне мистецтво і ремесла. Цей стиль вирізняється витонченістю ліній, багатством декору та природною кольоровою палітрою, що створює відчуття затишку і гармонії.
З урахуванням сьогоднішніх реалій, коли ми маємо справу зі звичайними квартирами, а не палацами, класичний інтер’єрний стиль можна впізнати за наявністю в обстановці багатьох елементів, що його характеризують.
– Дорогі меблі, що мають шкіряну або дорогу тканинну обробку. Іноді такі меблі навіть інкрустуються цінною деревиною, а окремі деталі їх при цьому можуть мати вензелі і бути навіть покриті позолотою.
– Гармонійне поєднання з меблями скромного освітлення та м’якого колірного оформлення приміщення. Найкращими варіантами для цього можуть бути кремові, злегка зеленуваті, бежеві кольори. Вони добре підкреслюють фактуру дорогої натуральної деревини меблів і паркету. У дусі класицизму освітлення передбачає наявність різних торшерів, бра. Особливу увагу при цьому приділяють і вікнам (природному освітленню). Світлі поверхні піднімають і розширюють кімнату, підкреслюючи в ній вільний простір.
– Наявність у приміщенні різноманітних аксесуарів, характерних для епохи класицизму – на стінах можуть бути присутні картини, приміщення декорується скульптурами, фамільним сріблом і навіть порцеляною. Можуть бути присутніми також і плінтуси, портьєри, стилістичні профілі, що покращують пропорції квартири та кімнат.
– На видноті можуть перебувати книжки, бо століття класицизму невіддільне від епохи просвіти. Для їх розміщення зазвичай обирають високі фільончасті шафи з широкими лиштвами. Дерев’яні шафи з фільонками мають архітектурно цінний і фундаментальний вигляд.
– У кімнатах характерний простір, грамотно продумані пропорції і планування. У малогабаритній квартирі з низькими стелями досвідчені дизайнери намагаються обмежитися мінімумом речей і меблевих аксесуарів.
Звичайно, не обмежені у коштах власники дорогих котеджів, намагаються часто прикрашати їх і такими атрибутами інтер’єрного класицизму, як камін, колони, портики, плафонний живопис, ліпнина, набірний паркет. У класичному інтер’єрі замість вікон часто використовуються навіть вітражі.
І навіть якщо ваша квартира не обов’язково вирізняється палацовими просторами і висотою стель, Вам не варто поспішати повністю відмовлятися від класичного інтер’єру. Завжди можна надихнутися лише 2-ма або ж хоча б 3-ма характерними для нього прийомами, спробувавши використати їх на своїй площі. Наприклад, ліпний декор, симетрія, стилістична єдність не завадять простій однокімнатній квартирі, що знаходиться в панельному будинку.
Для оформлення вашої вітальні в класичному стилі наш інтернет магазин може запропонувати відмінні варіанти як готових комплектів, так окремі елементи меблів, якщо Вас цей стиль цікавить.
Варіанти модульних класичних віталень, на які варто звернути увагу
– ТОСКАНА – унікальне втілення якості та витонченого стилю, розкіш класичного дизайну
– ГРАНДА – елегантні вишукані меблі у відтінках горіха та білого кольору з золотою патиною
– ТОСКАНА ЛУКА – це класика, яка завжди залишається в тренді. Кожен елемент цієї колекції відзначається бездоганною якістю та витонченим дизайном.
Класичні Колекції меблів для вітальні створені для того, щоб ваш дім став оазою затишку та стилю. Де кожна деталь вражає своєю елегантністю та витонченістю.
До будь якої колекції входять не тільки готові комплекти, а й окремі елементи меблів у класичному дизайні. Вітрини, Шафи, Комоди, Дзеркала, полиці та інше – у нашому інтернет магазині є все необхідне для оформлення вашої вітальні в класичному стилі.
Якщо вам потрібна консультація щодо вибору меблів, зв’язатися з нами можна за номерами телефонів вказаних на сайті а також написавши нам у Facebook або Instagram. Менеджери з радістю нададуть вам свою допомогу.
Шановні клієнти! На нашому сайті зараз триває оновлення цін та оновлення товарних карток. Для уточнення актуальної вартості меблів, будь ласка, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Ми завжди на зв’язку та працюємо без вихідних! Сховати