Поради по догляду за глянцевими меблями

Підготовка до прибирання

Перш ніж давати поради по догляду за глянцевими меблями потрібно озброїтися всіма необхідними матеріалами, та засобами, а вже тільки тоді починати процес догляду за предметами інтер’єру в «лаковій оправі»
Засоби та матеріали: 
1. М’які ганчірки, бажано з байкового полотна (вони досить ніжні для того, щоб не завдати шкоди поверхні), альтернативою можуть виступити серветки з мікрофібри (за своєю текстурою вони не поступаються першому варіанту);
2. спеціалі спреї для догляду за глянцевими меблями або ж засоби, менш дорогі, але не менш ефективні (рідкє мило, рідина для миття посуду, спрей для очищення дзеркал та скла). Важливо не забути ознайомитися зі складом засобу. Під забороною такі компоненти: ацетон, нітрогліцерин, синтетична смола.
3. Вологі серветки (на випадок, якщо потрібно екстрено привести до ладу меблі, усунувши найпомітніші дефекти). З цим завданням відмінно справляються серветки (ганчірки), призначені для протирання пластикових частин салону автомобіля або його кузова. Вони не повинні містити спирт.
4. Поліроль (обов’язково з воском). Це свого роду антистатик. Така обробка дасть змогу відштовхнути пил, закріпити результат і зберегти ефект.

Колекція HILL Вітальня комплект
Колекція HILL білий глянець
Алгоритм дій

Всю  процедуру по догляду за глянцевими меблями можна розділити на 3 етапи: 
1. Нанесення спеціального засобу (вологе протирання). Головне – дотримуватися почуття міри. Не потрібно рясно заливати поверхню, невеликої кількості спрею або мила буде достатньо.
2. Видалення вологи за допомогою сухої м’якої ганчірки (серветки). Секрет у тому, що витерти потрібно швидко, не даючи рідині висохнути природним шляхом.
3. Нанесення захисного шару (поліролі). Рівномірно по всій поверхні новою чистою сухою ганчіркою.
4. Якщо необхідне екстрене прибирання, то просто протираємо меблі вологими серветками.

Колекція LETIS білий глянець
Колекція LETIS білий глянець
Заборонені прийоми

У важливі поради по догляду за глянцевими меблями входить: виключити чистку  жорсткими щітками або ж абразивними засобами. Вони залишають подряпини і псують зовнішній вигляд. Використання засобів, компонентами яких виступають спирт, нітрогліцерин, ацетон, а також великої кількості рідини теж під забороною (і в першому, і в другому випадку, це загрожує відшаруванням плівки або здуттям верхнього шару).
Доглядайте правильно за своїми глянцевими меблями, адже в цьому немає нічого складного.

Якщо вам потрібна консультація щодо вибору меблів, зв’язатися з нами можна за номерами телефонів вказаних на сайті а також  написавши нам у Facebook  або Instagram. Менеджери з радістю нададуть вам свою допомогу.